Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Go elővélemények?

Sony Xperia Go elővélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek megérné venni majd ilyet, ha megjelenik? A cikk végén írják, hogy kártyafüggetlenül 76 ezer Ft lesz (nem tudom mennyire megbízható a forrás, de biztos jobban értenek hozzá, mint én:P)


2012. júl. 26. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

víz és porálló ennyi előnye van .


inkább sony xperia U vagy sola .

2012. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha strapatelót akarsz, akkor megéri. Ha viszont nem, akkor az elsőnél a pont.
2012. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az xperia U nagyon ronda, olyat semmiképp nem vennék, a Sola-val meg az a baj, hogy T-mobile nem forgalmazza, váltani meg nem fogok.

De mi a rossz benne pontosan? Mert hogy játszani meg ilyen h.lyeségeket nem akarok rajta. Eddig az LG-t szidták, h rossz a szoftver meg mittómén, de ennek már 2 magos a procija stb, szóval egy teljesen általános használatra szerintem még túl jó is

2012. júl. 26. 00:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én valszeg LG optimus x2-t veszek, mivel sokkal jobb a kijelzője.

Nekem inkább nagy kijelző kell (felbontásilag), netezéshez az a jó.

2012. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az volt a 2. favorite (Optimus Black után), mármint az x2, de a t-mobile-nál szintén nincs már, pedig akkor én is azt venném. De amúgy nekem nem kötelező a nagy kijelző, mert amúgy is lány vagyok, nem akarok fél tégla méretű telefont tartani a kezemben, meg annyira nem is használnám ki szerintem az előnyeit:)
2012. júl. 26. 00:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg függetlenül, ha a T-Mobilnál nincs meg, attól még függetlenül a netről meg tudod venni.
2012. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!