Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon gördülékeny, gyors...

Telefon gördülékeny, gyors internetezéshez (flash kell), néha játékhoz, lehetőleg hosszú üzemidővel,70-80 ezer ft árban?

Figyelt kérdés

Nem tudom a két magos proci a tényleg gyors és gördülékeny netezéshez szükséges-e, vagy csak hype az egész.

LG optimus X2-t néztem ki, bejövős, de üzemidő lehetne több.



2012. júl. 26. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Xperia Sola, Xperia U, Xperia P, HTC One V

Az első 3 teló 2 magos és igen érződik a különbség nem is kicsit. De a HTC sem rossz de inkább 2 magost vegyél :)

2012. júl. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Xperia P az több mint 100 ezer :D.

Köszi a választ. Hát, Xperia U lesz szerintem mert annak legjobb az üzemideje két magosok közül.

2012. júl. 26. 09:17
 3/12 anonim ***** válasza:
De számítsd bele, hogy 8 GB-os a belső memóriája, és nem lehet majd bővíteni.
2012. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, 4GB használható belőle, ami nekem bőven elég lesz. :)
2012. júl. 26. 12:14
 5/12 anonim válasza:

Hiába egy telefon 2 magos ha az android ki sem tudja használni! Amúgy is csak úgynevezett 2 magos processzorral ellátott telefonok valójában nem 2 mag ketyeg.

Nézz olyan készüléket amiben a RAM több, de elég 1 magos gép is hozzá!

A böngészéshez gyors internet is kell, nem csak a telefon!

HTC One V, Samsung Galaxy Ace II vagy az új Sony Xperia sorozat aminek a kijelzője gyönyörű és szépen támogatják a flasht! (ami úgy se sokáig lesz elérhető!)

LG Optimus X2 se rossz választás.

2012. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocsi nem nagyon értelek..

Azt mondod lg optimus x2 jó választás, pedig hardverileg ugyanaz, a ram is ugyanannyi mint a xperia u-ba, most akkor nem értem hogy ha a ramot hozod fel érvnek, miért olyan telót mondasz, amiben ugyanannyi a ram.


Android (ICS) nem tudja kihasználni 2 magot ?? A rajta futó progik se? Na ne már :D Nem tudom ezt honnan veszed..


Ramba kérdeztem ismerősöket azt mondták abszolút jó az a 512mb (valós tapasztalat alapján mondták ugye..), tehát nem hiszem hogy ezért vennék galaxy ace 2-t. De még utána nézek a dolgoknak persze, csak nem tudom hogy ez nálad hasraütés, vagy miből veszed hogy annyira kel az a plusz ram, 756mb ugye ace 2 esetében.. de köszi válaszodat, csak ellentmondásos a legtöbb ember véleményével.

2012. júl. 26. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Xperia U vagy Sola. A Sola ugyanaz, mint az U, csak bővíthető a memória. Hidd el, kevés a 4 giga, főleg ha játszani akarsz. Ha nem akarsz, akkor meg lehet élni 4 gigából is.
2012. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy Xperia U-nál 5,5 GB-ot lehet felhasználni.
2012. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az x2 egy rakat szar,olvass rola véleményeket..

Lehet hogy hardverileg nem rossz de iszonyu sok baj lehet vele

Vegyél egy sony xperia s-t,vagy u-t,nagyon megéri

2012. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Előző: megoldás valszeg custom rom. De tuti nem az lesz, meg most épp nincs rá keret mégse, úgyh vmi 40 ezres lesz sajna. de köszönök minden választ! Sola lett volna..
2012. aug. 10. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!