Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van akkor ha kifizettem az...

Mi van akkor ha kifizettem az előfizetéses telefont, de kések elég sokat a számla befizetéssel és letiltják a számot?

Figyelt kérdés
mi történik ez esetben ?(a készülékre gondolok) mennyit kell fizetnem ?vagy ha kifizettem a telefont és nem akarom tovább azt az előfizetést lemondhatom? mennyit kell akkor fizetni plusszba ?honnan tudom h kifizettem a telefont ?
2012. júl. 26. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

most miért mitőlünk kérdezed ezeket ?

a szolgáltatód tudna ezekre konkrét választ adni,ott ,neki kellene föltenned a kérdéseidet,

2012. júl. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel aláírtál egy szerződést, azt mindkét félnek be kell tartani. Ha beperelnek, biztos lehetsz, hogy megtéríttetik veled az összes költséget kamatostul. Végrehajtót küldenek, ha van valamid, elviszik. Nem Te vagy az első ilyen hidd el! Sok trükköző is van aki azt hiszi, aláír akármit és nevetve hozzájuthat kicsi pénzért 150 ezres telefonhoz. A szolgáltatók hamar csődbe mennének ha nem védenék meg magukat.
2012. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kotbert kell fizetned, ha fel akarod mondani a szolgaltatast. Ez 30 ezertol barmeddig elmehet. Ha nem fizeted a havidijat, ugyanugy kiterhelik a kotbert rad( kb 3 ho nemfizetes utan) es meg a keszuleked is letiltjak
2012. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akarom ezt, én fiezetm a havi díjat is és a számlámat is, csak kíváncsi voltam :D köszi az infót^^
2012. júl. 26. 13:40
 5/5 anonim válasza:
Ha egy számlát nem fizetsz egy hónapon belül kikapcsolják a szolgáltatást, van visszakapcsolási díj, amit akkor tudsz befizetni, miután rendezted a számlát, az kb 8000 ft körül van.
2012. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!