Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonon miért jelez...

Nanemtudom kérdése:

Android telefonon miért jelez állandóan egy bejövő SMS-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Állandóan jelzi az SMS-t a menüben hogy ott az egyes, amikor bekapcsolom kiírja hogy kitől jött, de mikor megnyitom az üzeneteket egy SMS sincs. Próbálkoztam már a beállításokban az Adatok törlésével, de akkor is ott marad a jel. Amikor újraindítom, kiírja hogy kitől jött de nem lehet vele semmit sem csinálni csak leüríteni az értesítési sávot és kész. Egyetlen SMS üzenet nincs mégis jelzi, kérdés hogy hogy tudom megjavítani hogy ne jelezze?


2012. júl. 26. 14:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldva! Rákerestem az üzenet feladójára mint smsre és ott volt az üzenet aztán fogtam abból csináltam piszkozatot és kitöröltem!
2012. júl. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!