Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felratam a sony ericsson...

László gergő kérdése:

Felratam a sony ericsson x8-as készülékemre GingerXperia rom-ot leirás szerint de nem jo valami ötlet?

Figyelt kérdés
ugy ahogy kell telepitte is majd mikor ujra indittotam a készüléket bejön a sony ericsson felirat és onan tovább nem megy valami ötlet hogyan tudnám esetleg visza rakni a 2.1-es android rendszert? hozzá teszem ha bekapcsolás után megjelenik a sony felirat nyomkodom visza nyilat nem jelenik meg a root menü és ha rádugom a gépre akkor sem történik semmi mivel a telon nem tom megnyomi azt hogy csatlakozon

2012. júl. 26. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
flashtool elvileg alkalmas rá
2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ne parázz!

menj fel a seria.hu-ra, ott megkeresed a flashtool használata c. topicot, onnan letöltöd a flashtool 291 (asszem) végződő változatát. Mellé a 2010es telók közül az x8 gyári romját. Feltolod, kész

2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
Ja a flashtool meg: a firmware mappába beteeszed a romot, amit letöltöttél, kikapcsolod a telót, flashtoolban rányomsz a flash gombra, kiválasztod a romot, oké stb, majd amikor előjön az animáció, nyomod a vissza gombot és feldugod a telót
2012. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi most már müködik
2012. júl. 27. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!