Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tokot vegyek a telefono...

Milyen tokot vegyek a telefonomra?

Figyelt kérdés

Ok, ez a kérdés így hülyén hangzik... Nem rendes tokot szeretnék, ahnem csak olyat, ami olyan, mintha egy hátlap lenne (biztos van vmi speciális elnevezés rá).

De azokat is annyiféle jelzővel látják el: króm, szilikon, polikarbonát, kemény, zselés, gumi, buborék stb (gondolom ezek közül van, ami ugyanazt jelenti igazából).

De melyik a jó? Melyik a tartósabb, melyik védi jobban a telefont?

Nem vagyok egy nagy szakértő ebben a témában, ezért kérek itt segítséget...


2012. júl. 26. 22:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Még vmi: van különbség a 700 és a 2000 ft-os kijelzővédő fólia között? Az árától eltekintve persze...
2012. júl. 26. 23:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefonra akarsz tokot venni? Mert van olyan tipus amire rengeteg van és van olyan amire alig lehet találni egy kettőt. A 700 forintos fólia tükröződő 1 hét alatt feljövő kis átlátszó cetli. a 2000 forintos matrica az általában matt, tartós és észre se lehet venni ha fent van a telefonon.
2012. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Ment a zöld kéz.

Samsung Galay Ace telefonra szeretnék tokot venni. Ahogy neten nézegettem, igen nagy a választék, ezért is vagyok bizonytalan.

(És köszönöm, a továbbiakban is a kérdésemre szeretnék esetleges válaszokat kapni , és nem a telefonról)

2012. júl. 27. 06:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül nézegess: [link] ezek kemény tokok. Szilikon tok is jó csak én azokat nem szeretem mert valahogy rossz ahogy fogom. De ha neked jó akkor itt vannak hozzá szilikon tokok: [link]
2012. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezt az oldalt én is megtaláltam. Akkor légyegében abban nincs is különbség, h melyik mennyire óvja a telefont? Csak a kényelmi szempontok?

Végül egy szilikonosat vettem amúgy. Hát, kiderül majd...

2012. aug. 2. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!