Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az LG Optimus Black...

Megéri az LG Optimus Black p970 a 38 000-ft-t teljesen új, gyári, vagy ha nem éri meg akkor melyik telefon lenne a jobb maximum 55-60, 000 ft-ig (mindenképp androidos)?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam a blackre mert elég olcsón jutnék hozzá és mégis 1ghz-s Arm v7-es proci(Cortex a-8) valamint nekem bejön maga a szoftver is , habár páran optimizálatlannak találják, de én szerintem ahogy próbaképpen eltöltött nálam 1-2 napot egy ilyen modell azt tudom mondani, hogy ennyi pénzért jobbat el sem tudok képzelni.

2012. júl. 26. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon csak lehúzni tudják a telefonokat. Szerintem érdemesebb egy hozzáértő oldalon próbálkozni, mert mindjárt jön 91621 meg Jolinar, akik szerint optimalizálatlan a szoftver meg ilyen h.lyeségeket, de megmagyarázni nem tudják, h miért, csak bemagolták ezt a szöveget. Amúgy megéri, ha olcsón hozzájutsz, mivel boltban már nem kapni.
2012. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válazt, szerintem ezt veszem meg ennyi pénzét mást úgysem kapnék ami ilyen szinten van.
2012. júl. 27. 00:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se, vagyis én is most akartam telefont venni és ahogy végig néztem a kínálatot nem találtam annyiért jót. Amúgy én is Optimus Blacket akartam, csak sajnos már nem forgalmazzák, a függetlenek meg sokkal drágábbak, annyit már nem ért nekem, úgyhogy most várok, hátha kiadnak megint vmi jó kis középkategóriás telefont, ami leglaább ilyen jól néz ki:)
2012. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A t-mobilnál fennt van webshopban most, de azt hiszem , hogy raktáron még nincs de az elkövetkező napokban , hetekben lesz.
2012. júl. 27. 09:34
 5/11 anonim ***** válasza:
A T-mobile-nál mióta 38 000 Forint? Domino-ban 67 ezer Forint. Ha ennél jobb szoftvert nem tudsz elképzelni, próbálj ki egy Sony-t. 38 000-ért tényleg megéri. 55-60 ezerig ajánlom az Alcatel OT-995-öt.
2012. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz, mert van egy ismerősöm, aki t-home-nál dolgozik, és nekik már egyáltalán benne sincs az árlistában, meg én is megnéztem jópár üzletben, azt mondták nem fognak már kapni, mert kifutó készlet. De itt gyk-n olvastam vmelyik nap, h vki pont így volt, h venni szeretett volna és felhívta a t-mobile-t, mármint azt a számot, ami a honlapon meg van adva, és ők is azt mondták, h már nem lesz
2012. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem már nem fog érkezni új szállítmány érkezni, mivel több mint egy éves készülékről van szó.
2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy 38.000 ft hogy 2 év hűséggel a meglévő előfizura és még vannak pontjaim is bőven.

És egyébként ma írtam a t-mobilnak és ők azt a visszajelzést adták, hogy most került fel a webshopba ismét mivel érkezni fog új készlet és nyugodtan vegyem is fel készlet értesítésre.

2012. júl. 27. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Kártyásan megérne annyit, előfizetéssel semmiképp. Ha kipróbálnál bármilyen más hasonló telefont is 1-2 napig, rájönnél mennyivel gyengébb náluk.
2012. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja előfizetéssel nem éri meg.
2012. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!