Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik teló jobb, a Samsung...

Anipe kérdése:

Melyik teló jobb, a Samsung Galaxy Ace vagy a Sony Ericsson Xperia Mini Pro?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb, és miért?

2012. júl. 26. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom hány ilyen és ehhez hasonló kérdés van már és eddig mindig a mini pro jött ki belőle győztesen. Jobb hardver és a frissebb android, no meg a kedvezőbb ár. Hiába kérdezik meg százszor, ez nem fog változni.
2012. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Mini pro.Erősebb hardver, frissebb, naprakészebb OS, optimalizáltabb rendszer, és felhasználói felület, fizikai qwerty billentyűzet, élesebb kijelző a nagyobb pixelsűrűség miatt, jobb wifi, stb...mindenben jobb a mini pro.
2012. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
10%

Samsung Galaxy Ace!

Samsung erősebb erőforrás, nagyobb kijelző, lehet, hogy nagyobb de vékonyabb a Galaxy Ace!

Nekem volt mindkettő, ezerszer megbántam a Mini Pro-t a kijelző mérete miatt!

Elegánsabb is a Galaxy Ace és semmivel nem rondább a kijelzője.

Árban is megmutatkozik, hogy melyik a jobb telefon!

2012. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Szvsz te már a mittomén hányadik újreg vagy mostanában itt, aki ezt a fost dícsérgeti.


Na mesélj miért is erősebb az ace egy armv6 800mhz-es procival + adreno 200 gpu-val, mint a mini pro armv7-es 1024 mhz-es procival + adreno 205 gpu-val?


"Árban is megmutatkozik, hogy melyik a jobb telefon!"


Sajnos... Csak a samsung képes 50-ért adni egy elavult telefont... Eközben már nem csak a mini pro jobb nála olcsóbban, hanem a huawei y200 is feleannyiért.

Ugyanannyiért meg az alcatel ot-995 reggelire megeszi ezt a túlárazott okádékot...

2012. júl. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

SK17i.


Minden minőségben is jobb. ACE lassú nagyon.

De függ, hogy milyen árban keresel.

használt átban az ace olyan 35 fölött

mini pro 30 körül.

2012. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Harmadik!

Neked mióta jobb az ace?

Az egy nagy fos, a mini pro minden tekintetben jobb nála, és nem tűnik fel neked, hogy veled lehet a baj, hogy csak te dicséred itt oda vissza az ace-t?


Egyébként meg a mini pro, minden tekintetben oda vissza veri az acet, nem lehet mondani egy olyan dolgot se, amiben nem lenne jobb a mini pro.

Csakis azt vedd.

2012. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom Bambusz1-et és 91621 szavait. Az Ace úgy szar, ahogy van. Xperia Mini Pro.
2012. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!