Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban hosszútá...

Melyik éri meg jobban hosszútávra? Samsung i9070 Galaxy S Advance VAGY Samsung i9001 galaxy S plus?

Figyelt kérdés

Árban majdnem ugyanannyiban vannak

előre is köszi :D



2012. júl. 27. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Majdnem teljesen egyforma, itt egy link: [link]
2012. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :D egyébként a Samsung i9070 Galaxy S Advance nek 2 magos a pricja? (2x 1Ghz)???
2012. júl. 28. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen szolgáltatónál vagy?
2012. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyik újabb. De más telefonokhoz képest egyik sem érné meg hosszútávra.
2012. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Galaxy S ha rám hallgatsz de tényleg majdnem egyformák ja és a proci csak 1 magos
2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

vodafone nál vagyok csak akarok egy új telót így 4 év után és most valami igazán jót szeretnék

és tudtok még ajánlani mert nem igazán értek hozzá az biztos h androidosat szeretnék és ha lehet samsungot mert azt már aránylag tudom kezelni

és egyébként mért mindenki a sony-t írja h az nagyon jó ,mert én néztem azt is de nekem nem annyira tetszik sem a formája sem a gombok

2012. aug. 1. 17:16
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként vannak oldalak ahol azt írják h az S advence-nek 2 1GHZ-es procija van (kétmagos) akk most télleg? és mennyivel jobb mint egy 1,4GHZ-es ?
2012. aug. 1. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyival hogy Gyorsabb
2012. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!