Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az xperia x8...

Lehetséges az xperia x8 2.1-update1-es androidra root nélkül multitouch-ot tenni?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor hogyan? Leírnátok nekem a menetét?

2012. júl. 27. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Root nélkül sehogy.
2012. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és valahogy tudnál nekem segíteni hogy pontosan hogyan is kell rátelepíteni? ugye nem lesz semmi baja mert amikor megpróbáltuk rátenni az android 2.3-at akkor jól meghibásodott mert nem cseréltem kernel verziót és bekapcsolásnál lefagyott a SonyEricsson feliratnál és még az xrecoveryt sem lehetett behozni itt ugye nem lesznek ilyen vagy hasonló problémák? de ha te nem tudod leírni akkor légyszíves tudnál nekem egy oldalt leírni ahol pontosan leírják ennek az egésznek a menetét?
2012. júl. 27. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most csak telóról írok, de majd este bővebben is tudok. Nem kell kernelt cserélni! Azért fagyott le mert nem nyomtatok a végén factory resetet. Nekem is 2.3.7es rom van gyári kernelen.
2012. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ROM telepítése egyszerűen:

1.) Rootolod a telefont.

2.) Felteszed az xRecovery-t

3.) Felteszed a CWM Recovery-t

4.) Felteszed a ROM-ot, ami fut stock (gyári kernelen). Én a GingerDX-et javaslom.


[link]

Itt össze van gyűjtve lényeg.

2012. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként csak dual-touch-ot lehet, ami csak két ujjat enged, de ez sem lesz tökéletes, néha csak egyet érzékel vagy beragad, de ez nagyon ritka, és csak játék közben szokott előfordulni nagyobb igénybevétel esetén.
2012. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!