Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70-80e Ft körül milyen okostel...

70-80e Ft körül milyen okostelefonokat tudnátok ajánlani? Nagy képernyő, és jó kamera lenne a lényeg.

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
kerek 80. 000. ft a sony e. xperia arc telefon a partneronál. 8megapixeles kamera, 720 p.-s hd felbontás. elég jó telefon a kategórián belül. Nekem HTC ONE X em van és hát még emellett is jónak mondható a sony e. xperia arc. Nagy kijelző, akadásmentes. Csak annyi hogy melegszik eléggé nagy igénybevételnél. Akár 5-6 évig is tudod használni. Csak aksikat kell cserélni.
2012. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy még tusom ajánlani a HTC DESIRE HD-t ugyancsak olyan paraméterekkel + jó procival és hát 4 inches kijelzővel ami nagyon odavág. ez is 70. 000 a partneronál természetesen függetlenül.
2012. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ennyiből használtan vennék egy S2-t, Sensation-t, EVO 3D-t, vagy Atrix-ot
2012. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Több modelt fogok leírni, nézd meg a googleba hogy tetszik-e (én olyanokat választottam amikkel szívesen mutatkoznák :)):

HTC Desire HD, Samsung galaxy s 2 (picivel drágább),LG P990 Optimus 2X, Samsung i9070 Galaxy S Advance, Sony Ericsson Xperia ARC X12, HTC Incredible S (picivel drágább), HTC Sensation (picivel drágább), HTC Sensation XE (picivel drágább). Na én ezekre gondoltam :)

2012. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Túl nagy a dilemmám.. Valaki azt mondja, hogy a Samsung a jó vásár csak. Mennyire megbízható ha használtad veszek, magyarán honnan tudom, hogy nem hibás-e vagy van-e valami baja?
2012. júl. 27. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a Galaxy S II-őt és a Sensationt javaslom. Azt, hogy hibás-e vagy nem, ezt ránézésből nem tudod, csak ha használod...
2012. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
xperia sola.
2012. júl. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HTC sensationt nem javaslom pedig HTC párti vagyok mivel gyárilag hibás képernyővel rendelkezik olyan szempontból hogy hézagos nagyon a széleknél és belülről porosodik. Inkább Evo 3d de az viszon régebbi. Samsungokat nem szeretem a Touch Wiz miatt de nem rossz telefonok. Főleg a galaxy s2 jó. Egyébként az első voltam. Nem tudom hogy használtan akarsz telót vagy ujjonnan mert igaz hogy vannak olcsóbban is telefonok de azok használtak. De amiket felsoroltam azok mind újak függetlenül. Annyit még hogy a Desire HD modell és a Sensation szériák nagyon hamar lemerülnek. Ha nagyon használod egy nap nagy igénybevétellel akkor 3-4 óra. A htc-k nél a One szériák amik elég jók fogyasztást illetőleg.
2012. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iphone 3gs-t láttam újonnan 55000 ft-ért.
2012. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!