Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP7-re olimpiai alkalmazás?

WP7-re olimpiai alkalmazás?

Figyelt kérdés

Magyar érdekelne, neten keresgélve csak az MTV által fejlesztettet találtam meg, viszont letölteni sehonnan sem tudom.

Ott vagyok az mtv honlapján, ki lehet választani, hogy iOS/Android/WP7-re akarom letölteni, rányomok de semmi sem történik.

Másnak sikerült már leszedni?



2012. júl. 28. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

ha androidos telefonod van írd be az Android Market - be hogy Olimpics ha van neted a telon vagy Wi-Fi vagy iOS on ugyanúgy írd be az App Store - ba(Apple Store)


Az Android Market és az App Store alap alkalmazás az adott telefonon.

2012. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdés első szavát olvasd el.
2012. júl. 28. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
A Marketpalace-on írd be a keresőbe, hogy London 2012 és egy lila ikonú app lesz az ami igen jól tájékoztat. Értékelve is van és baromi gyors és hasznos. Én tegnap óta használom.
2012. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 blex ***** válasza:

előbb utóbb lennie kéne az mtv-snek is, ha egyszer ott van a gomb a honlapon, de még nyilván nincs kész..

egyedül az androidoshoz van link, de állítólag az is elég kaki...

2012. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Párat néztem, mind angol volt, amiről te beszélsz az véletlen nem ugyanúgy angol?

Tehát még egyszer kiemelem: WP7-re és MAGYAR.

2012. júl. 28. 21:27
 6/7 blex ***** válasza:
szerintem erre gondolt: [link]
2012. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ezt találtam meg tegnap este.
2012. júl. 30. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!