Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsek szoftvert...

Hogyan frissítsek szoftvert az xperia mini telefonomon?

Figyelt kérdés
Van 1 Xperia mini telefonom de a menüjébe nem tudok rajta szoftvert frissíteni. Jelenleg 2.3.4 van rajta de láttam a neten hogy talán van 4.0-s de hogy ebböl mi igaz azt nemtudom. Meg az lenne a bajom hogy ha túlmelegszik akkor alul az érintőképernyőn a gomb magától nyomódik és forró rajta szinte a képernyő de nemtudom miért. Ha valaki segíteni megköszönném!
2012. júl. 28. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ha ennyire forrosodik akkor vidd vissza, ez nem normalis es hamar el fog halalozni tole a telefon.
2012. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van ilyen ez azt is jelenti hogy sok ideig fut egy alkalmazás amit nem zártál be és igénybe veszi rendesen az akkut. Vagy pedig túl sokat van egy huzamban bekapcsolva a telefon a képernyővel együtt. Ekkor kapcsold ki és kapcsold be újra.
2012. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindig megnézem a futó alkalmazásokat is a feleslegeset kikapcsolom minden nap újrainditom max 2szer a telefont. És mégis... Valami más ötlet ?
2012. júl. 28. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=J6LEKZx1SEs


Javaslom figyelmedbe a videó alatti második kommentet.Nem ritka eset.


PC Companion-nal, vagy Sony Ericsson Update Service-szel(SEUS) frissítsd 4.0.x-re és problem solved.

2012. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen mindezt megcsináltam újraindult a telefonom. Bementem a menübe és ott megnéztem az android verziószámát 2.3.4-es! Nem 4.0-nak kellene lennie?
2012. júl. 28. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg szolgáltatós telód lehet, leginkább T-mobile.Ők még elvileg nem adták ki a 4.0.4-et.

Ettől függetlenül a melegedési problémát megoldhatja...

2012. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen T-mobilos és nemtudod arra mikor lesz elérhető?
2012. júl. 28. 23:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Erre leginkább a T tudja a választ.
2012. júl. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldotta meg a melegedési problémámat se ugyan úgy "dobog" a telefon mint eddig csinálta.
2012. júl. 29. 10:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elég csak az akkumlátort kicserélni.
2012. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!