Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legfrissebb Android?

Legfrissebb Android?

Figyelt kérdés

Mint teljesen laikus szeretnék okostelefonra beruházni. Honnan tudhatom, hogy az a telefon, ami tetszik és amit meg akarok venni, rendelkezik a legújabb Androiddal?

Az Android 4.0 lenne a legújabb verzió?


2012. júl. 28. 12:27
 1/10 Cloofer ***** válasza:
Igen az Android 4.0 a legújabb verzió, de melyik telefont nézted ki?
2012. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A legújabb a 4.1 Jelly Bean.Eddig a Nexus S-en fut, illetve a Samsung Galaxy Nexuson(Amerikában Nexus Prime).Elvileg a Note 2 4.1-gyel jön, az S3 kap, a HTC One X, S, Asus Padfone, Transformer Prime, és egyik másik modell elő van jegyezve már.De egyelőre ez nem az olcsó kategória.


Úgy tudhatod meg, ha a kinézett modelleknek utánanézel, hogy milyen OS fut rajta, és hogy kap-e frissítést, ha kap.

2012. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Leginkább a HTC-k érdekelnek, azon belül talán a Wildfire.

A bolti ügyintézőtől kell majd kérném a vásárláskor egy update-elést, ellenőrzést, vagyis javasolt, igaz?


Mit tanácsoltok?

Jó telefonok? Jól kezelhetők?


***


[link]


Az írja majdnem a jobb felső sarokban, hogy teljes ár 29.990 Ft, lentebb a "Készülék ára" fülre kattintva netes és bolti árakat külön kategorizál ; most akkor melyiket kell figyelembe venni?

2012. júl. 28. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se vedd figyelembe, mert a wildfire S-sel magát a HTC-t is megutálhatod egy életre.Szerintem 2.3.5 a max rá, tehát az 4.0 ICS előtti 2.3.x GingerBread-ből sem a legfrissebb.
2012. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
HTC "One V" 4.0-as Androiddal..? Vélemény? :)
2012. júl. 28. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp HTC kell, akkor megérheti, ha van rá pénz.
2012. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megérné várni pl egy Karácsony előtti akcióra, nem? :)
2012. júl. 29. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor akár azt is megvárhatod, hogy egy Sony Xperia Solának menjen lejjebb az ára 70 környékéről, és valószínűleg lesz rá Jelly Bean update...
2012. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cloofer ***** válasza:
Abban az árban tényleg jobb választás egy Xperia Sola, mert 2magos.
2012. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

(Közben észrevettem, hogy elírtam a második hsz-em, mert nexus S helyett Nexus7-et szerettem volna írni, bocsesz.Ez egyébként semmit nem változtat a tényen, csak apró korrekció. :D)


Bocsi az Offért.

2012. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!