Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem a Samsung galaxy minivel...

Prazsák kérdése:

Nekem a Samsung galaxy minivel van problémám van a android shop vagy minek hivják van sok alkalmazás rajta és leakarok tölteni valamit és azt irja:nincs elég hely pedig! 16gb os memorya kártyámvan mért akarja a telefon memoryjára teni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 12:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ismerem de semmit nem enged áteni mért van?
2012. júl. 29. 19:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert a gyári alkalmazásokat nem lehet, letöltött widgeteket nem lehet, és a letöltött appok közül sem lehet mindet, csak amelyiket a fejlesztő úgy programozta...
2012. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de van lehetüseg valahogy gép segitségel vagy valamivel áteni?
2012. júl. 29. 22:50
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


Már egyszer mondtam, hogy root nélkül nincs más megoldás.

Látom nem figyelsz itt egy válaszra sem, csak átfutod.

2012. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ez jo lene ha windowsom lene nem mac osx az a 1 problémám van vele és a neten nemtaláltam ezt a alkalmazást mac os x re ls nekem a gépem apple mac osx el
2012. júl. 30. 11:52
 16/18 anonim válasza:
Tudom, hogy ez nem ide tartozik de nekem is galaxy minim van és jól megy a 16gb-os kártya?Nem akadozik?Merjek én is venni?
2012. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Csináld úgy ahogy én:Menj be egy telefonoshoz és vegyél egy kártyaolvasót ez kb. 500ft.Majd a gépre töltsed le az appokat és ugy tedd fel a kártyára, vagyis a kártyát beteszed az olvasóba és ugy az appokat a kártyára rakja.
2012. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A témát zárom a válaszokat mindenkitől köszönöm nemaljálok galaxy minit venni hagyom a telefonom már úgysem 1 jó mert csak 20 percet megy és lemerül.
2012. nov. 17. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!