Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini tulajdonos...

Candykiller kérdése:

Samsung Galaxy Mini tulajdonosok, Elégetettek vagytok a mobiltelefonotokkal?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszokra vagyok kiváncsi akik csak úgy lefikázzák úgy h nem is olyanjuk van, és nem kérek huawei/sony ericsson live/ tökömtudjamilyen ajánlgatásokat. Köszönöm.:)

2012. júl. 28. 20:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
en nem 1evet sem birt ki:S sokszor lefagyottstb. ugyhogy...:D
2012. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Oooh értem, köszönöm a választ! Most milyen telefonod van?
2012. júl. 28. 20:26
 3/42 anonim ***** válasza:

Aki nem csak telefonálásra meg facebookra használja, az biztos elégedetlen vele, mert másra nem használható.

Felbontása nagyon kicsi, ez miatt ronda a képernyő, látod a pixeleket még messziről is, hardveresen egy kávéfőző szintjén van, kezelőfelület mint minden Samsungon szar, meg hát Samsung.

2012. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Mire lehet jol használni?

wifi, játékok, mennyire jo ezekre?

2012. júl. 29. 08:20
 5/42 anonim válasza:
55%
Nem tudom mit vagytok úgy el... én teljesen elégedett vagyok vele, wifi, zene letöltés, játékok minden tökéletesen megy rajta, nekem még nem volt gondom azzal, hogy belassult volna, vagy hasonlók, és a képfelbontással sincs különösebb problémám, szép kis telefon:)
2012. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) azért tettem fel a kérdést mert úgy néz ki, ilyen telót kérek szülinapomra :)
2012. júl. 29. 15:30
 7/42 anonim válasza:
100%
Énis arra kaptam...igaz kissé megelőlegezett ajándék volt, mert az előző tönkrement:D szerintem elégedett leszel vele:)
2012. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
56%

Imádom, amikor valaki egyértelműen nincs otthon telefontémában, nincs viszonyítási alapja és úgy mondja ezeket.

Persze, hogy meg vagy elégedve vele, még nem volt a kezedben egy komolyabb HTC vagy Sony sem.

2012. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 29. 18:18
 10/42 anonim ***** válasza:
69%

A Mini tulajok azért elégedettek vele, mert kicsi az igényük, nem raknak rá közepesen komoly játékokat, így persze, hogy nem akad, és nem volt a kezükben egy hasonló árú, de sokkal jobb telefon, mint például azok, amiket felsoroltál.


Tudom, hogy nem kérted ezeket, de mégis kiírom, hogy a Huawei ascend y200, és az SE Live is sokkal jobb. kb ég és föld köztük a különbség, minden tekintetben jobbak.

2012. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!