Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunes-ra és Google play-re...

ITunes-ra és Google play-re fejlesztett programok, játékokért mennyi pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés

Vagyis ha megtanulok fejleszteni android és iOS-re akkor ha fizetőként teszem elérhetővé, akkor az ott megjelenített árnak mennyi százalékát kapom meg?


Próbáltam a hivatalos oldalon keresni, a Google play-en, de semmi erre utaló infót nem találtam, mintha nem is lehetne ezzel pénzt keresni.



2012. júl. 28. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
iOS-nél 70% androidot nem tudom, arra szerintem nem éri meg mert azon úgyis mindenki letölti ingyen valahonnan pl droidappz
2012. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azért ha valaki megtanulja az egyeszerű portolást, akkor androidon is lehet pénzt kaszálni?
2012. júl. 29. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Androiddal nagyon nehezen lehet kaszálni, az Apple-nél hiába a 30% levonás, sokkal többen vesznek cuccokat.



Apple-t általában az vesz, aki pénzesebb, ebből az következik hogy valószínűleg többen is vásárolnak hivatalosan programot. Nézd meg az Android felhasználókat, kb a 80%-uk rootolt cucc meg főzött rom meg anyámkínja, és egy darab vásárolt program sincs rajta.

2012. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Viszont ennek van egy hátulütője is. Csak Apple gépeken lehet fejleszteni. Én is egyébként Apple szoftverfejlesztő szeretnék lenni, csak én Mac OSX-re is szeretnék majd. Viszont ha elég jól megtanulod, a használatát, és befektetsz kb 200.000ft-ot egy Mac Minibe, akkor elég hamar visszahozza az árát. Két távoli ismerősöm is Apple fejlesztő, és nekik nagyon bejött, ők ebből élnek és nem is rosszul.

2012. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi előző

Írtam egy privát üzenetet.

2012. aug. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!