Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy új memóriakártyá...

Ha veszek egy új memóriakártyát a telefonomba akkor is fog működni ugyan úgy a telefonom mint az eredeti memória kártyával? (noka c5-03)

Figyelt kérdés

Nokia c5-03 telefonom van amihez adtak alapból egy 2gb memória kártyát de venni akarok egy 8gb-set. de ha rádugom a telefont a gépre akkor látom, h "egyéb fájlok" elfoglal 600 megát és nem tudom h mi az. Arra gondoltam, hogy a navi vagy a térkép foglalja el ezeket? Mivel a telefon kb. 40 megás ezért az a 600mega egyéb fájl a mem kártyán van és ha kiveszem ugyan úgy fog működni a telefon?


Valamint létre jött egy új mappa és azt akarnám kitörölni cask nem tudom h h kell :S


2012. júl. 29. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, a mostani kártyán levő fájlokat másold fel a gépre, és utána onnan az új kártyára, így megmaradnak ami a kártyán volt.

Hogyha nem teszed meg, attól függetlenül a telefon fog működni :)

2012. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom rá másolni mert annyi sok hülye felesleges fájl van h az nemigaz. De akkor magyarúl az új kártyával guyan úgy fog működni a telefon mint eddig? Anélkül h átmásolnám?
2012. júl. 29. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy fog menni, de a térképeket töltsd le az új kártyára is, ami kell.
2012. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!