Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t megéri használtan venni?

Iphone-t megéri használtan venni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább egy Iphone 3GS T-mobile-ba?
2012. júl. 29. 17:22
 1/6 eNerdzsy ***** válasza:

Mobilt használtan csak ismerőstől!


Ha előfizetéssel vette és nem fizeti akkor gond van mert IMEI szám alapján a szolgáltató letiltja.


Inkább az újat ajánlom.

2012. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisvuk29 ***** válasza:
3GS-t már semmi képp.De egy 4S lehet jó vétel,ha jó állapotban van.
2012. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
T mobileb 3gst mar nem nagyon talalsz, hasznaltan meg nem vennek telefont. Foleg nem iphonet. Sztem Vegyel sima 4et.
2012. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Van még 3gs újonnan t-nél, de újkorába sem ért annyit, amenynit elkérnek érte.
2012. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hardveraprón érdemes használtan venni, és célszerű olyanoktól, akik nem pár hete regisztráltak. na meg a fontos az adás-vételi írása. én is olyan embertől vettem az i4-esem, aki apple fan volt, olcsón adta, de elmondta, hogy híváshangszórót kéne cserélni, más baja nincs, és tényleg használom már fél éve, semmi más baja nincs, hangszórót meg kicseréltettem, akkor még azért 78ezerért fehér 16 gigás független i4-et elég lehetetlen volt találni, szóval jó boltot csináltam.
2012. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már majdnem fél éve vettem egy használt 3gst nem ismerőstöl és semmi baja
2012. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!