Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericcson Xpedia Mini...

A Sony Ericcson Xpedia Mini Pro billentyűzetén lehet ékezetes betűket írni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ilyen telefont és nem tudom, hogy lehet-e a fizikai billentyűzettel magyar ékezetes betűket kiírni. Jó lenne, ha olyan valaki válaszolna akinek van ilyen telója, vagy írt már ilyennel.


Azért is kérdeztem, mert láttam, hogy az X10 Mini Pro-n úgy lehet ékezetes betűket írni, hogy összecsukod a telefont és az alfanumerikus billentyűzeten írod be és ezt nem szeretném.


Ha nem lehet rendesen beírni az ékezeteket, akkor maradnék inkább az Xpedia Mini-nél.



2012. júl. 29. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Hosszan nyomod Pl az A betűt és a képernyő alján ki fogja adni az Á-t is amire ha rányomsz azt írja be.
2012. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a villámgyors választ :D

ment a zöld mancs, és akkor szerintem pro-t is veszek.

2012. júl. 29. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát így: Hosszan nyomod a billentyűzeten Pl az A gombot és a képernyőn ki fogja adni ezt: [link] Első voltam
2012. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ui: Bocsi a gyatra kép minőségért de a laptop beépített webkamerájával próbáltam fotózni és az nem valami jó :)
2012. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. júl. 31. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!