Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom fízet ért, szerenc...

A telefonom fízet ért, szerencsére még működöképes de a kíjelzője tíszta foltos lett! Mit csináljak? Kiszárad magátol? Félek szétszedni mert, még csak egy hónapja vettem "Samsung Galaxy Nexus-ról" van szó ami nem kicsi pénz.

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedd szét nyugodtan, ezek után úgysem garanciás többé. 1 hétig hagyd száradni. Ha meg bekapcsoltad... akkor annak lehet nemsoká sanyi.
2012. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mégis kb. hány százalék hogy müködni fog ha száradni teszem?
2012. júl. 30. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsákbamacska. Mert ha csak egy tócsába esett, elég nagy esélye van, ha viszont mondjuk egy kád vízbe... Akkor szerelés közben imádkozz. Amúgy száraz helyre kell tenni.
2012. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg csak annyi kenne...:O ugy kb 5 ml vizbe volt egy ejszakan keresztul.... de reggel az volt az elso mikor eszrevedtem, hogy az akujat kiszedtem es kitoroltem majd hajszaritoval kiszaritodtam de megis a kijelzoje foltos!Azert kosz a valaszokat!
2012. júl. 30. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A hajszárító még ront a dolgon. Ezt tanuld meg, ha később ismét megesik:

-Azonnal aksi, SIM, és memória kártya kivétele

-Telefon darabokra szedése

-A telefont, és az aksit tedd száraz, szobahőmérsékletű helyre pár napig (3-4). Erősebb napsütés NE érje!

-A SIM, és memóriakártyát tedd pár napra szintén félre.

-Imádkozz a pár nap alatt


Amit tilos:

-Hajszárító

-Erős napsütés

-Vízbe ejtés után (megpróbálni) bekapcsolni

2012. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

".:O ugy kb 5 ml vizbe volt egy"


Mi lehetett az az 5 mililiter? bolhapisi?

2017. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!