Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Neo v-t frissítettem android...

Neo v-t frissítettem android 4. 0.4. re, de nagyobb instabil. Valahogy vissza lehet tenni rá a 2.3-at?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Flashtool bácsi mindent megold. Amúgy törölted frissítésnél az adataidat?
2012. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is frissítettem, de tökéletesen működik. Újraindítottad már azóta?
2012. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A flash tool bácsi az mi ? nem érték nagyon hozzá. és igen újraindítottam, de nem töröltem le semmit, a hely 1harmada viszont üres volt.
2012. júl. 30. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:

A bácsi szó csak humor. Mint a Michlein mester. :D

Ez egy program, amivel tetszőleges* Androidot (romot) telepíthetsz a telefonodra.

*A főzött romokhoz kellhet más is, tehát azt hagyjuk. És más telefonra való rom sem fog jó eredményt alkotni.

2012. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hogy a bácsi szó mi:D

De ezt a pc companionnal is meglehet tenni?

2012. júl. 30. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az csak felfelé fog frissíteni, régi romot nem tud telepíteni.
2012. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kBoldi2 válasza:
Nekem is Neo V-m van és tökéletesen műkodik ics-el úgyhogy szerintem felesleges visszaváltani 2.3-ra. A pc companionban van a frissíténél olyan funkció hogy javítás. Én azzal próbálkoznék. Ha az sem sikerül akkor se a szoftverváltast kéne erőltetni mert lehet hogy valami hardver probléma is társul az instabilitás mellé. Plusz még az is egy jó indok hogy a custom ramok (amiket rá tudnál flashelni) azok igazán instabilak.
2012. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz önmagában de játékokalatt. egy idő után kilépő. Viszont szerintem magyar ez, remélem javul majd .
2012. aug. 1. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!