Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony live vagy Huawei Ascend...

Sony live vagy Huawei Ascend Y200?

Figyelt kérdés
a live 30k a y200 meg csak 15 ezer ahogy elnéztem annyival nem rosszabb a huawei kicsit gyengébb a procija fele annyi a ramja meg a kamerája 2 mgp-vel gyengébb .... szerintetek?
2012. júl. 30. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen árkülönbséggel az Y200 jobban megéri, nem ér kétszer annyit a Live, de kétségkívül jobb telefon. Nem tudom, milyen csomaggal nézted, de az Alcatel OT-995 nem lehet sokkal drágább a Live-nál (max 5-10 ezerrel), inkább azt vedd, sokkal jobb.
2012. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Live sokkal jobb. De szerintem is az Alcatel ot 995-öt vedd!
2012. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
máshol meg azt olvastam h azt ne vegyem mert az szar igazából a live sokkal jobban tetszik :S de nem akarok annyit költeni rá ... megvárjam esetleg míg lejár a hűségnyilatkozatom?(január)és akkor talán olcsóbb lesz, vagy más családtagom nevén vegyem meg most 30ezerért
2012. júl. 30. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

y200 at vedd, mert olcsóbb és nem sokkal jobb a Live az árához képest.

"Régen" mikor 36k volt a Live, akkor érdemes volt megvenni.

2012. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Live vagy Xperia mini pro.
2012. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!