Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ül a T-mobile az Xperia...

Miért ül a T-mobile az Xperia mini pro ICS frissítésén?

Figyelt kérdés
Már rég kijött, hivatalosan és nemhivatalosan is, ezerféle romot fel lehetne már rá tenni, ha rootolnám (amit nem akarok garaniavesztés miatt, még van belőle pár hónap), de a T-Mobile-nál még mindig ülnek rajta. Miért van ez? Mit képzelnek magukról? Hogy akarják így felvenni a versenyt a konkurenciával, akik már rég kiadták?

2012. júl. 31. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én épp ezért vettem a Telenornál mini pro-t.

Úgy hallottam, hogy a T-Mobile szeptemberben adja ki az ICS-t.

2012. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na ne, a g*cik...
2012. júl. 31. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, az X8-as telefonokra még a 2.3-as frissítés sem jött ki (nem is fog!), nemhogy még a 4.0...


Az egyik ismerősömnek is ez a baja, neki a "Nincs elérhető újabb szoftver!" üzenetet dobálja ki!

2012. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezért nem veszek sose szolgáltatótól telefont!
2012. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 3 kommentelo nagyon nem ert hozza xperia x8ra a sony ericsson csak 2.1-ig adta ki a szoftvert a mini prora meg talan 4.1 is lesz
2012. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos igen, ezekkel nem árt tisztában lenni, egyelőre a 4.0-nak is örülnék, de elég lehangoló mindig, mikor gépről töltöm azt látni, hogy a legújabb szoftvert használom, mikor TUDOM, hogy NEM aaarrrggghhh :@

:D

2012. aug. 22. 00:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező... Borzalmas lehet, hogy "csak" 2.3 fut a a telefonján... :)
2012. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a borzalmas, hogy egyes segédprogramok, amiket megnéznék, 4.0 alatt nincsenek :P
2012. aug. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!