Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek szrintetek?

Milyen mobilt vegyek szrintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy milyen telefonra is gondolod, android platform, kamerája nemsokat számít de azért legyen :'D. Nagy képernyő 4col fölött. Előfizetéssel szeretném venni. 3-5 ezer közöttire gondoltam. Mind1, hogy melyik szolgáltató. Belső memória nemszámít csak bővíthető legyen microSD-vel. 512 ram-ot minimum szeretnék bele mert azért annyi kell. Processzorra nincs kikötésem, ne legyen lassú ez a lényeg. És persze nem 100 ezer fölötti kategóriára gondolok. Amik játszanak Huawei ZTE stb. Ja és jólenne ha normális zenelejátszó lenne benne:) ... Röviden ennyi.


ÉS TUDOM, HOGY A GOOGLE A JÓBARÁTOM, de nem mindig segít.

Az is elég ha küldötök olyan honlapokat ahol ezeket az adatokat megadva tudok keresgélni.


A 3 nagy szolgáltató honlapját már átböngésztem de nem sok sikerrel. Nem túl felhasználóbarát egyiksem.


Előre is köszönöm.



2012. júl. 31. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

16 ilyen telefon van Magyarországon.

[link]

2012. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.mobilarena.hu

itt találsz teszteket , a legtöbb mobilnak van topikja több ezer hozzászólással

2012. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Xperia P, S, Ion, HTC One X, S, XL.
2012. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!