Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X3 telefonomon, Wi-Fi-n...

Nokia X3 telefonomon, Wi-Fi-n keresztül frissítettem a fb. -t, de miért nem jó?

Figyelt kérdés

Az eddigi verzió jó volt, de ha már felajánlotta magától az alkalmazás, akkor rányomtam a frissítésre, gondoltam, max.gyorsabb lesz. Na, nem így történt! Címre ugrás-ra, ha rámegyek, akkor elérhető egy nagyon gagyi minőségű fb, nem tudok ránagyítani, szemüveggel sem látom. Anno, itt ajánlotta fel, hogy töltsem le a fb. nem tudom melyik(nyilván a most meglévő) verziót, így is tettem, tökéletesen ment. Próbáltam Wi-Fi-n keresztül, majd pedig mobil neten keresztül, de be sem jön az oldal, még egy óra múlva sem. Mit rontottam el? Hogy tudom visszaállítani az esetleges, egyel előbbi verziót?

Hálás lennék, ha segítenétek, nem vagyok egy technikai zseni :/

Előre is köszönöm!

27/N



#mobil #Wi-Fi #Nokia X3 #Facebook frissítés
2012. júl. 31. 22:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!