Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Nexus vagy...

Samsung Galaxy Nexus vagy Apple iPhone 4S?

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem?

Csak ebből a két márkából szeretem a telókat!

Ár mindegy


2012. aug. 1. 09:02
 1/6 gycsbalint ***** válasza:
Hát ez attól függ hogy mire szeretnéd használni de én a Samsungot választanám.:) Igazából az iPhone-nal sincsen semmi gondom mert tényleg jó telefon csak van benne egy két dolog amit az ember szinte sose használ ráadásul hiába van benne bluetooth nem tudsz vele küldeni semmit.
2012. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is tuti, hogy a Nexus-t venném. Megjelent rá a 4.1-es Jelly Bean frissítés, és most már van olyan folyamatos mint egy iPhone. Szerintem is ezt vedd inkább. Az iPhone-al sincsen semmi bajom, csak szerintem túl van árazva, és minden "menőnek" olyana van, mert az emberek többsége (tisztelet a kivételnek) csak a márka miatt veszi.
2012. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért a bluetooth az iphoneba hasznos
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Nexus.Jobban jársz vele szerintem jobban ki fogod tudni használni mint egy iPhone-t.
2012. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nexust vedd.
2012. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2012. aug. 1. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!