Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami olcsó és jó telefont...

Valami olcsó és jó telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Az olcsó, lehet hogy kiröhögtök de nem állunk jól anyagilag kb. 10-20 ezer forint..Az op.rendszer végülis nem fontos de jó az android és légyszi lumiákat ne mert drága és nem is olyan jó...előre is köszi!Jah és Wifi kellene de nem fontos.

2012. aug. 1. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ennyiért max valami előfizetésben fogsz jó androidos telót venni. Érdemes körülnézned az Alcatel háza táján, elég jó darabokat adtak ki mostanában. A helyedben semiképp sem vennék olcsó Samsungot, mert mind egy rakás szemét, viszont talán érdemes egy pillantást vetned az Xperia Live-ra, 30 környékén, megfelelő csomagokban alatta is hozzá lehet jutni. Ár/érték arányban az egyik legjobb, az olcsók között nagyszerű, jól használható mobil, sokan dicsérik, nekem mini pro-m van, az se sokkal drágább, egyetlen hibája az üzemidő, a Live kicsit tovább bírja. Azt mondom, ne vegyél meg szemetet, mert egy életre meg fogod utálni miattuk az androidot, inkább szánj rá még egy tízest.
2012. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd:

Huawei Ascend Y200

SE Live


Előbbi a legolcsóbb Androidos mobil, ami tényleg jó is. Vagy nézd meg a telenor 10Ft-os akcióját. Csak ott figyelj az előfizetés típusára, másképp szívbaj nélkül postázzák a 10ropis csekket.

2012. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az Y200 T-nél Dominóban 30, a Live meg 40, vagy 44.


Kérdező: nem ártana, ha elárulnád, hogy:


-melyik szolgáltatótól akarsz telefont venni

-milyen csomagban akarsz telefont venni

-használtan akarsz-e telefont venni?!

2012. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat..vodafone ba gondolkodtam természetesen új és nem előfizetés mert azzal elszállnék..szóval feltöltőkártyás.Megnézem az ajánlott telefonokat és az árát..egyébként várom a többi választ is /ötleteket

köszi mindenkinek mennek a zöld ujjacskák ;)

2012. aug. 1. 12:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig Nagyon tetszik mindkettő de a huawei egy kicsit jó!
2012. aug. 1. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

itt van a jelenleg kapható legolcsóbb Androidos mobil:

[link]


Mivel nagyon olcsó , jó pár kompromisszumot kell kössél, nagyon lassú

2012. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez valami borzalom. Erre kár volt pazarolni a fényképező élettartamát, mikor csinálták róla a fotót.
2012. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,utolsó nem igazán vágom mit mondasz xD
2012. aug. 2. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ennyi pénzért régebbi Windows Mobile 6 os oprendszerű PDA-t vennék ami kezeli a Sim kártyát is.Általában van bennük Wifi,Gps, csak már sehol sem árulják de netten kicsit használt ilyen gépeket 5-6 ezerért árulnak
2012. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra a linkelt Alcatelre gondoltam. Attól még a nagyim időseknek szánt mobilja is jobb. (Na jó, annyira nem jó.) :D
2012. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!