Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te "szerelmes" vagy valamelyik...

Te "szerelmes" vagy valamelyik telefonmárkába?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik az és mi miatt az a kedvenc gyártód?
2012. aug. 1. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát vannak itt páran az utóbbi időben akik pl. a samsungot akár le is xopnák és nyalnák orrba-szájba...
2012. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Sony

Azért mert nem árazzák túl a termékeieket, amennyit fizetsz, annyit kapsz, nem mint a Samsungnál hogy fizetsz, és nem kapod meg annak az értékét.

2012. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen. A korrekt az, ha annyit kapsz amennyit fizetsz.
2012. aug. 1. 17:41
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Én a HTC és a Sony telefonokat szeretem. Ezek a legminőségibbek és ezek a legmegbízhatóbbak. A HTC-t azért szeretem, mert csak közép-, csúcskategóriás telefonokat gyártanak. A Sony pedig jó minőségi.
2012. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az elégedettség érzése rendkívűl fontos.
2012. aug. 1. 17:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mindegyik gyártónak vannak jó és rosszabb telefonjaik, éppen ezért vásárlásnál nem a telefon márkáját nézem, hanem a tudását és az ár-érték arányát.

Ha pl. van egy azonos tudású Samsung és egy Sony, de a Samsung drágább akkor miért azt venném?

2012. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én sem. Csak az ár-érték arány számít, felőlem lehet rajta bármilyen logó, ami jó, az jó.
2012. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Az Ár-érték arány a legfontosabb, a márka másodlagos.

Egyébként a HTC-t szeretem a legjobban a prémium anyaghasználat miatt, második a Listámon a Sony, de ha jön egy "Noname" gyártó, egy jól felszerelt telóval kedvező áron, akkor lehet, hogy azt venném meg, egy új telefon vásárlása esetén a nagy nevek helyett.

2012. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Az eddigi kommentekben szinte minden telefon gyártó meg lett már nevezve egy kivétellel.
2012. aug. 1. 17:57
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Nokia, ZTE, Motorola, Dell, Acer, stb, stb.


Melyik az az egy?

2012. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!