Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen "okostelefont" vegyek?

Milyen "okostelefont" vegyek?

Figyelt kérdés
a közeljövőben szeretnék vásárolni egy nem túl drága nem is túl olcsó "okostelefont", mert ugye olcsó húsnak híg a leve, és az itt segédkező emberek véleményére vagyok kíváncsi, hogy ki mit ajánlana, mi éri meg. Max olyan 40-60 a felső határ, de részletfizetésben is benne lennék, megkötés a kártyafüggetlen/t-mobilos készülék valamint a droidOS!

2012. aug. 1. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson Xperia Neo V

Sony Ericsson Xperia Ray

Alcatel OT-995

Három közül válassz mindenképp :)

2012. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Alcatel OT-995 elég jó vétel mostanság az androidosok között. Illetve még ott vannak a tavalyi meg idei Sony Ericsson/Sony telefonja is, és ha tényleg olyan jó lesz a ZTE Grand X mint ahogy az a hírekből lejön akkor lehet érdemes lesz arra is várni.
2012. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha használtan akarsz valamit venni, akkor az Xperia U is jó vásár. De az Alcatel OT 995 is jó!
2012. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nokia Lumia 710
2012. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél Xperia U-t, a t-mobile-nál 54000-ért már meg lehet venni.


Ez a legjobb, utána az OT-995.

2012. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!