Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 50....

Milyen telefont vegyek 50. 000 forint alatt?

Figyelt kérdés

Én ezeket a telefonokat néztem:Alcatel OT-991, Alcatel OT-995, Motorola Defy+, Motorola Motoluxe, Motorola Defy Mini, HTC Wildfire S, HTC Desire C, Huawei Ascend Y200, Huawei Ascend G300, LG Optimus L3, LG Optimus L5, LG Optimus Net, LG Optimus Black, Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia U, Sony Ericcson Live with Walkman, Sony Ericcson Xperia Ray, Sony Ericcson Xperia Mini Pro, ZTE Skate, ZTE Arizona, ZTE Blade, Vodafone Smart 2,Huawei X3 Ideos, Sony Ericcson Xperia X8,Sony Ericcson Xperia Neo, Sony Ericcson Xperia Neo V.


Nekem főleg játszani, netezni, zenét hallgatni és néha fényképezni kellene, és valamennyire legyen strapabíró is. Írnátok egy 10es toplistát, hogy melyikek a legjobbak. Ha valakinek van valamelyik, írja le a a tapasztalatait.


(bocs a hosszú listáért)



2012. aug. 1. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, nem bővíthető, de nekem a 4GB is elég, bár nem ismerlek, de szerintem neked is elég lesz.
2012. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez lehet,hogy értelmetlen kérdés, de a Sony Xperia U-ra lehet USB-n keresztül kártyaolvasót csatlakoztatni, és abba belerakni egy 8 GB-s micro SD kártyát, ami tele van pakolva zenékkel, és lehet úgy hallgatni?
2012. aug. 5. 09:53
 13/19 A kérdező kommentje:

Mobilarénán a specifikációnál ez van:


Szabadon felhasználható belső tárhely 4 + 1,5 GB


Hogy érti a +1,5 GB-t?

2012. aug. 5. 11:38
 14/19 anonim válasza:

HTC Wildfire S

engem eddig még soha nem hagyott cserben,nagyon jó kis telefon igaz nem egy olcsóság,de legalább nincs minden 2. csicskának ilyene :))

2012. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Gyenge proci, csúnya kijelző, azt nem
2012. aug. 13. 18:40
 16/19 anonim válasza:
A proci szerintem midegy mert attol még lehet, gyors, hogy nem 2magos. Szerintem olvas utánnuk, hogy valójában mit tudnak nem csak és papíron.
2012. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Bármint az elöző kommentemben mobil tesztre gondoltam.

Pl.: mobilarena.hu

Nem mindig értek velük egyet de azért szerintem jó teszteket csinálnak.

2012. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

IPhone 3G-met cseréltem el rá. Eddig kifogástalan, tökéletes, jó döntés volt. Tetszik a Motorola androidja. Dizájnja is nagyon jó, Wifije bomba erős. Alkalmazások is simán futnak rajta. Csak ajánlani tudom.

Rám hallgatsz a Motoluxe irreális túl van árazva tudásához képest. Van jobb is a piacon.

2012. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Alcatel 5020 dual. Nézz utána mit tud.Nagyon jó .
2013. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!