Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 16 éves lánynak melyik a...

Egy 16 éves lánynak melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia mini pro, vagy Sony Ericsson Xperia Arc S

szerintem az utóbbi egy kicsit már komplikáltabb, mint amire nekem szükségem van, de nem biztos...

új ötleteket is várok, a telefon nekem főleg ugye telefonálásra, internetezésre, és zenehallgatásra kell.

nincsen szükségem mindenféle cside csuda telefonra.



2012. aug. 2. 08:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és még az is fontos szempont, hogy azért valamilyen szinten strapabíró legyen, szóval ne menjen tönkre, ha 3 mp re a napon hagyom, vagy ha 1-2 méterről leesik.
2012. aug. 2. 08:26
 2/13 anonim ***** válasza:
Mind a két telefon elég extra, merthogy mind a kettőn ugyan az az android rendszer van és hardverben sincs olyan sok eltérés, csak épp a mini pro kisebb és van qwerty billentyűzete. Ha nincs mindenféle csoda telefonra szükséged akkor szerintem egyik se. Bár netezési képességek miatt inkább egy ilyen telefont érdemes venni mint pl. egy txt pro-t vagy egy Mix Walkman-t vagy egy Star II-t.
2012. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát azért a két telefon között kb 40e különbség van. Szóval nem egy árkategória.

Természetesen a drágább többet is tud. Neked kell eldöntened melyikre is van igazán szükséged/pénzed.

Telefonálni/zenét hallgatni szerintem ugyanúgy lehet mindkettővel. Az internetezésen nemtudom mit értesz. Böngészni szerintem telefonon nem túl kényelmes. De pl Facebook megy mindegyiken emailezni is simán tudsz esetleg skype vagy mittomén mit használsz... :)

Szerintem egy 16 éves lánynak bőven elég a mini pro is. De ha van pénzed az arc-ra akk miért ne... Te döntésed

2012. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2. azért szart ne ajánlj. star2-vel netezni se nagyon lehet, mivel hiába van wifi benne, ha nagyobb oldalakat memória híjján nem is tud betölteni, de az álláspontodat megértem, valószínű a kérdező nem fog mobilnetcsomagra előfizetni, így meg okostelefont nem érdemes venni.

én viszont azt mondom, inkább legyen egy mini pro, és havi 600Ft-os go net s-re elő kéne fizetni, az még szerintem vállalható.

2012. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Internet az előző telefonomra is elő volt már fizetve, és ezen is lesz.
2012. aug. 2. 09:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ajánlottam én Star II-t. Pont azt akartam kihozni, hogy inkább egy komolyabb telefont vegyen a netezési képességek miatt, minthogy vegyen egy pl. Star II.

Bár így visszaolvasva lehet kicsit félreérthető.

2012. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű hogy Arc S , ha ezek közül szeretnél választani. Esetleg nézd meg a HTC-nek a One V nevű telefonját. Az is nagyon jó vétel lenne , igaz hogy nem annyira erős harware van benne de szerintem internetezni ,zenét halgatni bőven elég lenne. E´s a HTC-nek nagy előnye a Sense és az hogy gyári ICS-sel jön (nem tudom hogy az Arc S -re van-e ICS??? ,Sony-ban nem vagyok otthon csak almában meg htc-ben) és valamivel olcsóbb is mint az Arc S.
2012. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van rá ICS.

Mivel netezésre is kell, előny a viszonylag nagy kijelző, és a QWERTY, ha csetelsz is. Nézd meg az Xperia Pro mobilt.

Függeltenül a kettő ára között van, és ICS támogatott.

[link]

/?gclid=CMnZp4W3yLECFQpj3wodOk0A4Q


Ha a fenti kettő közül kell választani, akkor elnézést. :)

2012. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogyha van rá pénzed, akkor az Arc S-t vedd meg!

Nekem is olyan van, és soha semmi gondom nem volt vele. :)

2012. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát azt nem hiszem hogy bármelyik is tolerálná, ha leejtenéd 1-2 m magasról. Nekem Motorola Defy van, na az kibírja.A múltkor pl. azzal szögeltem fel a posztert a falra.Csak a defy nem egy lányos telefon.
2012. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!