Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megtudni egy...

Hogyan lehet megtudni egy privát számról, hogy ki hív?

Figyelt kérdés
Már napok óta, lassan másfél hete minden egyes nap felhívnak egyszer egy privát számról, de amikor felveszem senki sem szól bele. Már nagyon idegesít. Hogyan lehetne megtudni, hogy ki telefonálgat nekem?

2012. aug. 2. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
van 1-2 ilyen külön szolgáltató oldal, ahol havidíj ellenében megkapod a számot, de ilyen esetben jobb, és olcsóbb, ha a rendőrséggel próbálkozol, esetleg szolgáltatóhoz bemész vagy ügyfélszolgálatot felhívod, mert ha jól tudom, ők le be tudják állítani, hogy a rejtett számoknak foglaltat jelezzen(de ezt lehet a telefonon lehet beállítani, nem tudom)
2012. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telón feketelistára kell venni a privát számokat és bekaphatja.

Egyébként megnézném azt, hogy a rendőrség ráugrik egy ilyen témára, hogy "felhív, de nem szól bele" ebben nem sok bűncselekmény van :) esetleg, ha lézerjani pici fiacskája vagy...

2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ugyan ez van és kb. 10 mp után elkezd csörögni és olyqn mintha te hívnád, ezáltal leszedi a pénzed. Úgyhogy a rendőrség valószínűleg foglalkozna vele, de még én sem csináltam semmit.
2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!