Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gyártanak egyre több...

Miért gyártanak egyre több nagyméretű telefont?

Figyelt kérdés

Mi jó azokban? Zsebbe sem fér el, nem is áll nagyon kézre stb..

Én nem kritizálni akarom.. távol álljon tőlem, csak tényleg érdekel, hogy mivel aknázható ki ez a tulajdonság.



2012. aug. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Marketing. Gondolj bele, mivel könnyebb eladni egy telefont? Azzal, hogy a többérintéses kijelzőt 1 ujjal is használhatod, vagy azzal, hogy közelíti a kézikonzolok méretét, és kényelmesebb netezni, játszani rajta?
2012. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a max 3,2, 3,5 col, amire szükségem van. Előbb az akkumulátorokat kellene fejleszteni...Ja, és már több helyen olvastam, hogy 4 col fölött egy kézzel kényelmetlen, nem lehet elérni a nagy kijelzőt mindenhol...Sokak viszont szeretik.
2012. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A telefont (okostelefonokat) már telefonálásra használják a legkevesebbet, internet böngészésre, játékra pedig a nagy kijelző jó.

2"- on böngészni nem egy élmény, de ~4" már élvezhető.

2012. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A netezésért, a játékért, és, hogy a sok ember felvágjon a nagy telefonjával, mert feltűnő.
2012. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyetértek #2-vel, az akkumulátorok elég gyengék. Jobb lenne ha aktív használat mellett 2 napot, készenlétben kb 4-5 napot bírna egy átlagos akksi.
2012. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!