Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan telefont...

Playgirl kérdése:

Tudnátok olyan telefont mondani, ami hasonló adottságokkal és kinézettel rendelkezik mint egy iPhone? De nem az?

Figyelt kérdés
nem szeretnék iPhont... nekem nem igazán tetszik, meg az a láz sem ami körülötte van,meg az ára sem igazán, ezért keresem a hasonmását :D

2012. aug. 2. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak olvasd végig. Nagyon jó, sőt, kiváló! :D

[link]


Ha végigolvastad, tuti nem fog más kelleni. (Mert még a mobiloktól is elmegy a kedved...)

2012. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én telefonra gondoltam , nem gagyi utánzatra :D
2012. aug. 2. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek :( , nem tetszik, mégis hasonlót szeretnél...


Hasonlót (kinézetre) találsz, de nem olyan minőség, anyagok, és más oprendszer (pedig pont ezek az iPhone nagy elönyei).


Keress iphone klónt (de nem ajánlom), messziről hasonló.


Vagy egy android, ez kinézetre hasonló:

[link]

2012. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, csak humorból mutattam meg. :D De most mond azt, hogy nem jó. :D Egyébként nem annyira hasonló, de nézd meg a Sony Xperia S-t, és az Ion-t.
2012. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit ő szeretne az egy okostelefon amivel olyan sok dolgot lehet csinálni mint az iphone de nem az. Valószínűleg leszarja a kérdező a mobil oprendszereket, lehet az android/símbian/mittoménmmégmi ről foglama sincs és nem is érdekli.


Az adnroid telefonok pont azt tudják amit az iPhone (lehet rinyálni hogy nem, de ez így van. Minden alkalmazás ami megvan az iphoneon megvan Androidon is vagy van hozzá hasonló alkalmazás)

Mindent megtalálsz rá amire szükséged lehet és kell a választék pedig elég nagy mind ár mind forma/méret/minőség.

Az iPhone formavilága nem egy nagy rejtély. A legtöbb telefon hasonlóan néz ki. A Samsung ezt a képességet már olyan mértékben fejlesztette fel hogy sok országban beperelte az apple már a "hasonló" kinézet miatt.


Jelenleg szerintem a Sony gyártja a legszebb és a legjobb android telefonokat.


Októbertől érkezik a widows 8 rendszerrel szerelt telefonok első generációja. Ez bár nem lesz oylan mint az iphoen megint csak de az előzetes információk alapján az egyik legésszerűbben használható és legjobb rendszerek egyike lesz.

2012. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ace, ace plus, ace2 hasonlít rá kívülről, de ami hardveresen jobb és hasonlít is rá az a samsung galaxy s2.
2012. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Galaxy S (i9000)
2012. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sony ericsson xperia arc s

ez elég hasonló telefon :)

2012. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!