Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik mobillal...

Szerintetek melyik mobillal járnék jobban?

Figyelt kérdés

szeretnék egy új mobilt, de az, amelyiket kinéztem túl drága volt, ezért kereshetek mást... egyenlőre ezeket néztem ki:


Nokia 5730 XpressMusic

Samsung s5570 Galaxy Mini

Samsung S5260 Star 2

Nokia Asha 302

Nokia 500

Nokia Lumia 710

Nokia E72


2012. aug. 2. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem. Mennyid van rá?
2012. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cloofer ***** válasza:

Ezek közül Nokia Lumia 710, de mivel az android egy sokkal jobb, testreszabhatóbb OS, és rengeteg jó alkalmazás van rá.Én a Huawei Ascend Y200 nevű okostelefont ajánlom, ami a T-Mobile-nál feltöltőkárytásan 30 ezer forint.Ez a telefon megeszi reggelire az összes többit.


Vagy, ha esetleg több pénzed van rá akkor szintén a T-Mobile-nál 45 ezer forint a Sony Ericsson Live with Walkman. Ez pedig még a Huawei-nél is jobb, de kisebb a kijelzője.


Harmadiknak pedig még ott van a Sony Ericsson Xperia Mini Pro, ami szintén 45 ezer forint, és ugyanannyit is tud mint a Live with Walkman, csak kisebb a kijelzője, de cserébe van egy kicsúsztatható QWERTY gombsora.


Eközül a három telefon közül érdemes választani, ha kevés a pénzed, de Huawei-nál roszabb telókat semmiképp se vegyél.


Amúgy meg az általad írt telókról röviden:

- Nokia 5730 XpressMusic : Gyenge, Symbian rendszerű zenetelefon leginkább, rossz kijelzővel.


-Samsung Galaxy Mini : Rettenetesen túl van árazva, nagyon elavult és gyenge.


-Samsung Star 2 : Ugyanaz mint a Galaxy Mini, csak még 1-el roszabb kategória.


-Nokia Asha 302 : Nem is okostelefon.


-Nokia 500 : Szintén Symbian rendszerű, gyenge telefon


- Nokia Lumia 710 : Windows Phone 7-es telefon, nem testreszabható csak egy nagyon kicsit, és még nincs rá annyi alkalmazás mint Android-ra vagy iOS-re.


- Nokia E72 : A QWERTY nem ér semmit ha Symbian, mert az egy nem támogatott, és Java-t futtató rendszer.


U.I.:

A Samsungok, HTC-k, és LG-k ilyen árban a legroszabb választások.


Remélem segítettem :)

2012. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 710-es a legjobb, de inkább vegyél az árából Xperia Ray-t, vagy ha kitelik, akkor Xperia U-t, vagy Sola-t, ezek sokkal jobbak, ha ezekre nem jön ki, akkor Xperia Mini pro-t, vagy SE Live-ot vegyél.
2012. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat :) nagyon sokat segítettetek ^^
2012. aug. 3. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!