Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásároljak?...

Milyen telefont vásároljak? Infó lent.

Figyelt kérdés
Nagyjából 30-35 ezer forintot szánnék telefonvásárlásra és szeretném kikérni a véleményeteket, hogy ekkora ár mellett milyen okostelefonokat kaphatok, illetve az ajánlott telefon mennyire jó az árához képest. Egyik ismerősöm egy fehér Samsung Galaxy Minit akar rám sózni, tetszik a telefon, de nem akarok elhamarkodott lenni. Köszönöm előre is a segítséget! 18/F
2012. aug. 2. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

csak samsung galaxy mini-t ne! szerintem felejtsd is el, mert 1 hét használat után inkább eladnád. Tapasztalat.

Inkább: Huawei Ascend Y200, Alcatel OT-991, esetleg még LG Optimus L3

2012. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első jól néz ki, de kicsit noname-nek tűnik. Ez csak azért van, mert én nem hallottam róla vagy tényleg az?
2012. aug. 2. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak te nem hallottál róla. A Huawei egy erősen feltörekvő márka, eddig elsősorban alsó és közép kategóriában voltak jelen, idén jönnek ki csúcskategóriában is. Én is az Y200-at javaslom, ezen az áron az kínálja a legtöbbet. Az LG L3 és az OT 991 szerintem felejtős, nagyon csúnya kijelzőjük van.

A Galaxy Minit meg messzire kerüld, tízezret sem ér.

2012. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és mit gondoltok a ZTE Blade-ről?
2012. aug. 2. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is elavult. Amúgy meg a Huawei nem noname márka. Elég csak abba belegondolni hogy az egész Vodafonennak ők építették ki a hálózatát.
2012. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolod noname-nek, mert még pár éve jelent meg ez a márka Mo-n.
2012. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A minivel csak rosszul járnál.


Y200 a legjobb választás.

2012. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Főként netezésre, zenehallgatásra használnám, mennyire jó ez a Y200 ebből a szempontból?
2012. aug. 8. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Netezésre elmegy, zenehallgatásra már még úgyse, mert elég recsegős a beépített hangszóró és az akku zenehallgatás mellett kb 3-4 órát bír
2012. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!