Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50Mb mobilnet mennyire elegend...

50Mb mobilnet mennyire elegendő? Itthon van wifi, esetleg néha néznék vonat menetrendet. Nem sokat netezek mobilon. OT 990 készülékem van

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Opera Minivel elég lehet ha ritkán használod.

Van túlforgalmazási díj?

2012. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50 megát a játékok rating felle töltésével és a reklámokkkal lezsed hacsak nemtiltod le mndig az adatforgalmat.... egyébként meg elég a menetrendekre...
2012. aug. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom még pontosan.Ezt a Limit+net csomagot néztem. A viber mennyi "adatforgalmat csinál"? Mondjuk... ahol nézném a vonatot(Köki pl) ott van wifi...
2012. aug. 3. 09:40
 4/4 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem semmire.Én a vodánál indultam 500 MB-vel és azt hittem mindenre elég lesz(Feltöltős vagyok) és nem rég kellett váltani 1 GB-re,mert 500 sem elég semmire főleg mikor 3G-n vagy és belemerülsz a gyors netbe.De ha nem 3G akkor megunod a sebességet és abbahagyod.
2012. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!