Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra milyen...

Androidos telefonra milyen alkalmazásokat lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Sony ericsson Ray telómm van,még uj nekem azt sem tudom milyen alkalmazást lehet rá letölteni?Honnan lehet?Uj telefonon már be va állitva a net?Köszi
2012. aug. 3. 15:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Holnap kapom kézhez.Bocsi az írási hibákért de siettem.köszi
2012. aug. 3. 15:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég nehéz megmondani, hogy mit lehet letölteni, mert a Play tele van több tízezer alkalmazással. Majd ott nézz szét és ami tetszik már telepítheted is.
2012. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi.persze majd megnézem.netezni szeretnék vele,azt is le kell tölteni?
2012. aug. 3. 15:36
 4/14 A kérdező kommentje:
És ezek az alkalmazások hol vannak a telefonban?Bocsi a hülye kérdésekért de nem vagyok egy telefon guru:)
2012. aug. 3. 15:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]

Minden le van írva, ami tudnod kell a használathoz.

Én úgy csináltam, házhoz hozták a tellót, leültem a gép elé, és ahogy írták, én úgy csináltam.

Valóban sokat segített, pedig már volt androidos telefonom, de kipróbáltam hogy milyen lehet kezdőként, és jó volt :D

2012. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

netezni szeretnék vele,azt is le kell tölteni?


Letölteni? Mit? A netet? Ezt szerintem gondold át jobban.


És ezek az alkalmazások hol vannak a telefonban?


Mármint milyen alkalmazások? Nem kell mobilzseninek lenni ahhoz, hogy megnézd a menüt (androidnál inkább alkalmazáslistáról beszélhetünk). Ott megtalálsz mindent.

2012. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mondtam hogy bocsi de nem értek az okostelókhoz.:)köszi szépen.
2012. aug. 3. 15:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Amugy ugy értettem a netet hogy be kell valamit majd állitanom vagy egyböl lehet netezni?Köszi.
2012. aug. 3. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Be kell kapcsolni a wifit, rá kell csatlakozni egy hálózatra és már lehet is netezni.

A mobilnetnél viszont előfordul, hogy meg kell adni a netbeállításokat, illetve az se árt ha van netes csomagod.

2012. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi.és vodásnál nem tudod hogy van?
2012. aug. 3. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!