Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a 0. facebook.com ingyenes...

Ha a 0. facebook.com ingyenes akkor miért dobja ezt ki?

Figyelt kérdés

Ha beírom a telefon böngészőjébe hogy 0.facebook.com akkor átvált m.0.facebook.com -ra és leveszi az egyenlegemről a pénz.Miért csinálja ezt?15 ft felett működik a 0.facebook.com és még is szedi lefelé a pénz..mit csináljak hogy a 0.facebook.com jöjjön be?

T-Mobilenál vagyok


2012. aug. 3. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyári böngészőt használod?
2012. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy ez csak operával működik.

de javítsatok, ha tévedek.

2012. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak a gyári böngészővel lehet ingyen használni a 0.facebookot. Operával nem.
2012. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyári böngészőt használok, nem operát szóval semmi ilyesmi nincs
2012. aug. 3. 20:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lehetne baj ha ZTE Skate Ice Guard ROM om van ? Vagy az tökmind1?
2012. aug. 3. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
hát a rommal nincs baj, de ha például a háttérben be van kapcsolva a szinkronizálás, akkor az ugyanúgy generálja az adatforgalmat.
2012. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kikapcsolom mindíg,csak akkor veszi le az adatforgalmat ha beírom h 0.facebook.com és erre beadja h m.0.facebook.com
2012. aug. 4. 00:34
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!