Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel jelenthetnek? Ha jófogáson...

Ricardos kérdése:

Fel jelenthetnek? Ha jófogáson cserélek iphone 2g-t egy rossz 3g-re (postán) és azt mondja hogy nem jó, hibás a telefon és fel jelent? Amit én kaptam meg alaplaphibás, teljesen rossz. Én jó telefont küldtem neki?

Figyelt kérdés
Mit tehet? Indulhat eljárás? Mit tud ő tenni, és mit tudok én tenni? Papírok nincsenek a cseréről, garanciát egyikünk sem vállalt egymás e-mail címét és lakcímét tudjuk. Én 15 vagyok, ő nem tudom mennyi. Nagyon indlatos, és azt írja hogy fel jelent.

2012. aug. 3. 17:41
 1/3 anonim válasza:
Megteheti igen.
2012. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most nem értem a kérdést. ő adott egy hibás telefont, te meg egy jót, amiről aztán kiderült, hogy szintén hibás? vagy miért akar feljelenteni? amúgy megteheti, de csak egy felesleges kört fut. ott megbukna a dolgokkal, hogy nem írtatok adás-vételit, így nem tudja bebizonyítani, hogy az az ok, ami miatt feljelentést tesz, azt nem ő csinálta, hanem a tudta nélkül így lett eladva.
2012. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha félsz:

1Személyes üzlet

2Szerződés.

2012. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!