Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s III-am van...

Samsung galaxy s III-am van és nem tudok rámenni a 0. facebookra. Milyen böngészőt kéne h használjak vagy h lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm:D
2012. aug. 4. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyárit, de most úgy őszintén...van egy 180ezres telefonod, és nincs hozzá mobilnet előfizetés, hogy a gyári alkalmazást használd? adatforgalom be van rajta kapcsolva?
2012. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyári böngészőnek működnie kell. Más honlapot meg tudsz nyitni? Egyèbkènt nekem is SIII van és egy iPhone 4S, mindkettő előfizetéses, mèg is a zero facebookot hasznàlom legtöbbször.
2012. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen.. nekem is ez jutott eszembe. Egy ilyen telefon mellett miért az ingyeneset haaználod?
2012. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért az ingyeneset használom mert drága volt a telefon :DD egyébként amikor beírom akkor felajánlja az m. facebookot de nem engedi a 0.-ot! Az lehet h azért mert 15ft-nál kevesebb van a kártyámon és ha töltök rá engedni fogja? Mert előtte amikor megkaptam (3 napja) a gps-szel sikerült leszednem róla a pénzt tehát működött a netem..
2012. aug. 5. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha T-mobileos vagy és nincs internetelőfizetésed, csak sima netstartod, akkor minden egyes forgalmazott xy megabyte után leszed egy bizonyo összeget. Ha az egyenleged 15 forint alá megy, akkor nem fogsz tudni netezni. Szerintem fizess elő valamilyen díjcsomagra. Nekem mindkét telefonon Gonet L van. Ez 2000 forint havonta és 500 mb adatforgalom jár hozzá. Ha ezt túlléped sem kell fizetned, csak lelassul a net. Egyébként van 30 megás díjcsomag is és az lényegesebben olcsó. Bár akinek ilyen telefonja van, annak van pénze internetre is :)
2012. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát 16 éves vagyok nem én vettem a telefont és nem akarom anyáékat még azzal is terhelni h egy 180 ezer forintos telefon vásárlása után még nem díjcsomagot is kérjek. De akk annyi a lényeg h ha töltök rá pénzt akk működni fog az ingyen face? :-)
2012. aug. 5. 12:03
 7/11 A kérdező kommentje:
* net
2012. aug. 5. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, működni fog. Viszont ahogy már említettem, ugyanúgy le fog róla menni a pénz pár napon belűl, mivel az ingyen face sincs ingyen, mivel adatforgalmat generál. Szóval, ha facebookozni akarsz, akkor csinálj egy internet előfizetést. A legolcsóbb is untig elég. Domino kártyás vagy? Felmész a T-mobile oldalára, kinézel magadnak egyet és sms-ben megrendeled. 500 forintért már kapsz, ráadásul most még akciók is vannak.
2012. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a régi telefonomon nem vett le pénzt a netstart szolgáltatással.De majd lehet h utána nézek valami olcsó net csomagnak :DD köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 5. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Na meg a Galaxy S3 folyton keresi a frissítèseket. Ez is adatforgalmat generál.
2012. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!