Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti szoktatok az érintőképernyő...

Ti szoktatok az érintőképernyős telefonotokra védőfóliát tenni?

Figyelt kérdés
Vagy nem használjátok úgy? Nem féltek, h összekarcolódik?
2012. aug. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem félek, nincs érintőképernyős telefonom.
2012. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen érdemes rátenni. Én Brando fóliákat használok, mert az nem egyszer használatos, nem kell félni, hogy rosszul teszi fel az ember.

Tesóm gorilla glassos telót használ kb. 1,5 éve, nincs rajta fólia, de nagyon apró karcok vannak.

2012. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem mindenen irritál a fólia, nem tudom miért...

Tokot vettem a telefonhoz, reményeim szerint így csak az ujjamtól nem lesz karcos...

Barátom amúgy nem is vigyáz a telefonjára, simán zsebrevágja kulccsal, hasonlókkal, ledobja asztalra, csak úgy, és egynéhány mikro karc van rajta... 1 év után.

2012. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem érintőpanel van a mobilomon, de szeretem, ha van rajta fólia, bár nekem már mindegy, mert olyan karcos, hogy alig lehet látni a karcokban megtapadt zsír miatt :(
2012. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ilyen fóliákat lehet méretre kapni? Mármint gondolom nem minden telefonnak ugyan olyan a kijelzőkének a mérete, formája
2012. aug. 6. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden típusra van. Én a Brando-t szeretem, mert többször felrakható és szépek vele a színek. Nem úgy van, hogy "jaj, elrontottam, veszek másikat"...Tény, hogy meg is kérik az árát.
2012. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!