Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet letölteni a Nokia...

Hol lehet letölteni a Nokia BelleFP1-es frissítést?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A Nokia oldaláról. Feltéve ha támogatja a telefonod, mint a X7, E6, E7, N8, 700, 701, 603, C7. Ezekre le tudod szedni.
2012. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nokia 700-am van, szal azért szeretném, amugy már kerestem a nokia oldalon de én nem találtam... pontosan hol van? vagy küldenél 1 linket.
2012. aug. 5. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nokia 700-ad van. Arra nem kell belle. Azon alapból az van. írd be a telefonba hogy *#0000# és ha ott az áll, hogy belle. Akkor az van rajta. De ha rácsatlakoztatod a gépedre. Akkor azt is újra tudod telepíteni.


Ezeket a linekket nézd meg olvasd el:



[link]


[link]


[link]

2012. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. aug. 5. 22:47
 5/7 A kérdező kommentje:
és még nekem az a problémám h nemrég szoftverfrissítést csináltam rajta (kb 2 hete) és azóta nem hozza be a nokia áruházat.. szerinted mi lehet a baj?
2012. aug. 5. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég érdekesen hangzik.

Szóval! Kell csinálni egy Nokia-fiókot. Gondolom azon túlléptél. Utána letöltöd a Belle-t. És a telefonban van egy olyan menüpont, hogy: <Szoft.friss.>


Arra rámész és utána kidobja a dolgokat, hogy miket lehet frissíteni. Itt kell frissíteni az Áruházat, azt követően lehet használni.


Ennyit tudtam meg róla.

2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen már régebben regeltem...

köszi

2012. aug. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!