Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csiál jobb képet a 3.2...

Miért csiál jobb képet a 3.2 Megapixeles telóm mint az 5 megapixeles kamerás telóm?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini-m viszonyalg jó képet csinál a maga 3.2 mp-s kamerájával. De az 5 mp-s Sony Erricson Live With Walkman telóm sokkal rosszabb képet csinál mint a Galaxy Mini.. miért van ez??:O

2012. aug. 5. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nem csak a felbontás számít a képnél
2012. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért amiért az 5megapixeles Nikon jobban csinál mint a 8megapixeles kínai Sony hamisítvány.


Optika, CCD méret, képtömörítés, stb, nem csak a megapixel számít.

2012. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem volt korábban egy galaxy mini-m és most egy ismerősnek van se-live és a live messze jobb képeket csinál...


Biztos 5mp-re van állítva a felbontás a live-on?


Azért kissé érdekes, hogy a fixfókuszos galaxy mini jobb képeket csinálna, mint az autófókuszos live.

2012. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. illetve ez olyan, hogy kinek mi a jó kép. egy profi fotós biztos azt mondaná rá, hogy nem is olyan jó, de egy átlag felhasználó az bármire rámondja, ha az jól néz ki. egyébként a samsung kicsit jobban beleteszi a fotós tudását is a mobilos optikáiba, de a miniben nem hiszem hogy ilyen jó optika lenne.
2012. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megkérhetném, töltsd fel a két képet és linkeld ide, mert ezt én sem bírom elhinni, ráadásul, hogy tényleg egy autofókuszos, témafelismerős 3D panoráma kép készítésére képes kamera, ami a sonynál azért a középkategóriába tartozik szerintem, rosszabb lenne egy alsó kategóriás Samsungnál.
2012. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!