Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami gta 3-hoz hasonló...

Van valami gta 3-hoz hasonló játék se live with walkman-ra ami el is indul rajta?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a gta 3-at de nagyon akadozik. Ismerem még a gengsztereket de egyik sem indul el rajta. Láttam egy videót amiben egy ilyen fajtájú telefonon játszott egy ember a Gangstar West Coast Hustle-val, de nekem ahogy ebbe a játékba belépek letölt 40mb helyet és utána kilép. A Rió-ra pedig azt írja, hogy ˝˝ez a játék nem kompatibilis a mobiloddal˝. Nagyon szeretnék egy ilyen fajtájú játékot. Akinek ilyen mobilja van annak van ilyen típusú játéka rajta?

2012. aug. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a 9mm-et vagy a Splinter Cell-t. Ha a SGS-en elindul, akkor ezen is el kell indulnia, mert ennek is 1 Ghz a processzora.
2012. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a 9mm elindult rajta. Tudnál egy linket küldeni,hogy honnan töltsem le a splinter cell-t?
2012. aug. 7. 22:24
 3/5 anonim válasza:
Töltsd le pandaappról a N.O.V.A. 3-at nekem az is elindult.De amúgy mennek rajta ilyenek is pl: Six Guns, Battlefield BC2,Guitar Hero 5-6. Nekem rajta van a Modern Combat 3 és a Backstab is, de az egy külön történet, hogy hogyan kell azokat elindítani.
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


remélem jó a link. első vagyok

2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és telefonon nyitsd meg ezt elfelejtettem leírni
2012. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!