Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Bold 9000 Kijelzőcs...

Blackberry Bold 9000 Kijelzőcsere lehetséges?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Blackberry Bold 9000 Típusú telefont. Kijelzője enyhén karcos, de cserélni szeretném. Azt hittem, hogy az előlappal együtt van de mégse. Nem tudom, hogy lehet e kijelzőt cserélni, vagy milyen árban vannak?! Mert akkor kicseréltetném.

2012. aug. 6. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Kijelző van hozzá 3000-től 13000-ig kb (utángyártott ---> gyári). A verziószámra kell odafigyelni. A csere nem bonyolult, minimális műszaki érzékkel otthon is megoldható. Szerintem ha csak annyi a baja, hogy enyhén karcos, ne költs rá feleslegesen, annyit nem ér az egész:)
2012. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!