Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Opera mini, facebook, használa...

Opera mini, facebook, használata telefonon. Mért nem tudom megnyitni? Mit kell beállítani?

Figyelt kérdés
F8 3,2 dual sim telefonom van. 30-as és 70-es kártyák vannak benne, és egy 4 gigás memóriakártya. A telefonra alapból van telepítve exlorer, facebook és msn is. De nem tudom használni őket. Wifis kapcsolattal ha megnyitom az I.E.-t akkor csak a google működik, akár mi mást nyitnék meg azt írja ki, nincs elég memória (pedig van 3,6 giga szabad helyem). Géperől ráraktam az opera minit de a telepítés után csak a Java logója jön be, és utána nem csinál semmit. Nem nagyon értek az ilyen telefonokhoz, nem tudom mit és hogyan kell beállítani vagy telepíteni rá hogy tudjam használni is legalább a facebookot meg az opera minit. Légyszives segítsetek! Köszi
2012. aug. 7. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

O..ez egy kínai klon...passz...


A fórum 2802 hozzászólás talán segít

[link]

2012. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sokra nem mentem vele, de azért köszi!
2012. aug. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!