Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudom eladni ezeket?

Mennyiért tudom eladni ezeket?

Figyelt kérdés

Egy SE Xperia X8-at és egy Samsung Corby TXT-t?

Mindkettő használt, a corby kifogástalan állapotban van.

A kettőért együtt kapok 25ezret GSM-ben?


2012. aug. 7. 10:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát az X8-ért kaphatsz kb. 20 25 ezret is ha jó állapotba van a corby txt-ért olyan 10 12 ezret
2012. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
valóban? akkor simán jó!! köszönöm
2012. aug. 7. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha nem a gsm üzletbe viszed be, hanem felrakod a vaterára vagy hardverapróra stb.
2012. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

erre is gondoltam, mivel a gsm-ben amit ők profitnak szánnak rajtam verik le.

csak soha nem vettem vagy adtam el neten ezért egy kicsit tartok a dologtól

2012. aug. 7. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:

X8-at a neten lehet venni 20-22 környékén, gsm boltban tuti nem fogsz ennyit kapni érte, nemhogy a corby txt-ért 10-12-t.

Ahogy számoltad, a kettőért együtt adnak kb. 25-öt, de ez attól is függ, hogy megvan-e a dobozuk, garanciálisak-e, tartozékok, lehetőleg független legyen, mert úgy többet ér, és az esztétikai állapot, ugye...

A gsm-esek meg általában a neten futó árak 50-60%-áért megveszik a telód, HA megveszik.Lehet a corby txt-re nem tartanának igényt, hisz nekik sem érdekük fizetni valamiért, amit nem tudnak később eladni...


Ahogy az utolsó mondta; vatera, hardverapró.

2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tartozékaik stb minden megvan...

25ezret minimum szeretnék a kettőért, mert új telefonhoz még ennyi kellene. Egyébként sanszos, hogy a corby-t nem veszik be mert nem lenne rá kereslet

2012. aug. 7. 11:22
 7/11 A kérdező kommentje:
egy próbát megér, ha nem adnak annyit akkor marad a vatera stb.
2012. aug. 7. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy a hardveraprón szoktam olvasni egyik-másik gsm üzlet hirdetését, és a hirdetés alatt azokat a kérdéseket, hogy ezt és ezt mennyiért vennék meg...qrvára nyomott áron veszik be, általában megnézik, hogy a neten mennyiért mennek el, és annak az árnak az 50-60-70(maximum)%-áért veszik be.Van, amit eleve be sem vesznek, pont amiatt, amit mondtam, vagy amire te tippelsz, mert nincs rá kereslet, nem kellene senkinek.

De egyébként szemetek, mert egy SGS2-ért sem fizetnének 60-nál többet...

Azt javaslom, hogy a gsm boltokkal csak akkor próbálkozz, ha égetően kell az a kevés pénz, vagy minden kötél szakad.


Ezért javasoltam én is a vaterát, vagy a hardveraprót, ahogy az előttem válaszoló is.


A Corby txt miatt érdemesebb lenne elsősorban a vaterával próbálkozni, ott nagyon sok a hozzá nem értő, és valakinek valószínűleg kelleni fog.Főleg, ha egybe pakolod fel, vagy úgy rakod fel a hirdetést, hogy a kettőt egyben, de külön-külön is elvihetők.

Ott akármikor jelentkezhet egy anyuka, akinek a 7-8 éves kislány kisírt magának egy fizikai qwerty-s telót, és kellene neki venni egyet olcsón...


A corby txt elpasszolására a hardveraprón szinte 0 az esély, de az x8 után sem kapkodnak, először próbálkozz meg a vaterával.

2012. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem köszönöm.

a pénz pedig egyáltalán nem "égetően fontos" szóval ráérek.



egyébként ha a vaterán felteszek egy hirdetést (reális irányárral) akkor mennyi idő alatt találnék vevőt?

2012. aug. 7. 11:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Az aukciót felrakhatod pl pár napra, 1 hétre, 10 napra. Ha 1 Ft-ról indítod minimálár nélkül és 1 hétre teszed fel, akkor is többért fog elmenni mint amit az üzletben kapnál érte.(csak jó fényképeket csinálj, olyat is amin látszik a teló működés közben, meg normális leírást), és este 8 körül tedd fel. Felrakhatod fix árra is, de akkor nem 100% hogy rögtön elmegy.
2012. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!