Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érdemes tabletet venni?

Miért érdemes tabletet venni?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm mondja hogy vegyek tabletet, a telefon mellé mert nagyon jó és jobb mint a telefon.

Miért olyan jók a tabletek? Leírnátok nekem, hogy miért érdemes vennem?


2012. aug. 7. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb előnye, hogy jobban kézreáll, nagyobb a kijelzője, jobban elfér rajta minden, akár e-book olvasónak is használható. Szóval kényelmesebb.
2012. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a telefonodban van a határidő naplód, fontosabb jegyzeteid, rengeteget emailezel, vagy ahogy az első is mondta, olvasol, akár híreket, akár e-bookot, stb, sokkal kényelmesebb használni.Illetve ha olyanod van, akkor játszani is.Konkrétan ennyi.Amennyivel nagyobb, annyival kényelmesebb elintézni rajta a mindennapi teendőket, amit épp telón végzel el.Bár épp emiatt, ha tableted már van, akkor túl sok értelme nincs mellé egy okostelónak, mert ugyanazt tudja.
2012. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Adri baba válasza:
vegyél egy S3-at 2in1
2012. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem minden tablettel lehet telefonálni vagy sms-t küldeni. Leginkább wifi van rajtuk, esetleg BT, 3G modem illesztési lehetőség, ilyesmik. De ha telefonálni nem is, minden mást kicsit kényelmesebb rajta, már csak a kijelző mérete miatt is.

Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek megéri venni egyet, gondold át, olvass teszteket, stb. :)


(10:50 voltam.)

2012. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, szerintem vagy telefon, vagy tablet, mert a tablet ugyanazt tudja, csak épp nagyobb, de ez miatt ha már van egy telefonod felesleges mellé tablet.

Emberek nagy része meg nem tudja kihasználni sem a tabletet, sem a telefont, és csak facebook meg Fruit Ninja-ra kell nekik.

Ha te nem tudod mi értelme, akkor te sem tudnád kihasználni, csak még egy drága értelmetlen játékszer lenne.

2012. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11:06, egyetértek. Én például nemrég vettem egy androidos tabletet, nekem viszont nincs okostelóm. Szóval így jó, de teló mellé meg kell gondolni, mert annyira azért nem olcsó.

(10:50 voltam.)

2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsd el, hogy a tableteken vagy nincs, vagy borzasztóan szar fényképező szokott lenni.
2012. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fényképező leginkább a kijelző felöli oldalon szokott lenni video-chathez, de van hátoldalis is. És ugyanúgy lehet kapni a gagyitól az elég jóig, ártól függően.
2012. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!